1. TCI Online Kredi Kartı Tahsilatı Sistemi Kurulumu

 

  • Sistem kurulumu, bankalarla yapılan toplu anlaşmalar çerçevesinde uygun maliyetlerle online kredi kartı tahsilatı sistemini birkaç gün içerisinde tüm sanal POS’larla kuruyor ya da mevcut sistemlerinizi iyileştirmeyi kapsıyor.

 

  • Tahsilatlar ertesi gün hesabınıza geçiyor, sizin tarafınızda alacak, kur ya da emtia risklerini minimize etmenizi sağlıyor.

 

  • Müşterileriniz teminat vermek ya da ön ödeme yapmak zorunda kalmadan kuru sabitleyerek vadeli bir şekilde sizden ürün satın alma olanağını elde ediyor.

 

  • Ayrıca bu hizmet kapsamında kampanya tasarımı, zorlu müşterilerinizi sistemin kullanımı ile ilgili bilgilendirme gibi ek hizmetlere de ulaşabilirsiniz.

 

2. TCI Satın Alma Finansmanı Sistemi

 

Satın alma finansmanı hizmeti, TCI tarafından kurulan sistemlerle tedarikçilerinizde fiziki/sanal POS olmasa dahi onların iznine gerek kalmadan oldukça uygun finansman koşullarıyla şirket kredi kartlarınızla tedarikçilerinize ödeme yapma olanağını içeriyor.

Kendi şirket kredi kartınızla yapacağınız işlemler sonrasında siz bankaya taksitle ödeme yaparken tedarikçiniz ödemesini ertesi gün alıyor.

Bu ödeme yönteminde sizin tarafınızda kur sabitleniyor ayrıca tedarikçilerinizden peşin satış iskontosu da elde edebiliyorsunuz.

TCI Satın Alma Finansmanı Sistemini yurt içi ham madde, yardımcı malzeme, makina satın alımlarınızda, enerji faturalarınızda (Elektrik, doğalgaz vb) ve hizmet alımlarınızda kullanabilirsiniz.

 

3. Kredi Komitesi Limit Tahsis Danışmanlığı

 

Detaylı bir şekilde gerçekleştireceğimiz finansal analizlerle alıcılarınızın bilgilerini sentezleyerek sizinle oluşturulan kredi komitesi ile iç kredi limitlerinizin tahsisini kapsamaktadır.

 

4. İhracat Pazar Geliştirme Araçları

 

Yeni ihracat pazarlarına ulaşmanızı kolaylaştıran sistem kurulumudur.

 

5. Dijital Dönüşüm Uygulamalarımız

 

Çözüm ortağı olduğumuz yazılımlarımızla tüm internet bankacılıklarınızın tek platformda buluşturulması ve gelen EFT’lerin ERP programınıza otomatik işlenmesi, DBS banka yükleme ve müşteri limit/fatura izleme işlemlerinizin tek platformdan yürütülmesi, 12 farklı bankada tek platformdan toplu ödeme yapabilme gibi dijital dönüşüm araçlarımızı bu hizmet kapsamında alabilirsiniz.

 

6. Kapsamlı Ticari Risk Yönetimi Sistemleri Kurulumu

 

Şirketinizdeki alacak döngüsünün iyileştirilmesi, iç kontrol sistemlerinin geliştirilmesi, ERP raporlamalarının iyileştirilmesi ve yukarıdaki tüm hizmetleri kapsayan hizmetlerimizi de bu başlık altında elde edebilirsiniz.