İK / İnsan ve Kültür

 

TCI, tüm çalışma arkadaşları için kültür ve eğitimi ilk sırada değerlendirir. Bu değerlendirme ile TCI, çalışma arkadaşlarına sağladığı teknik ve kişisel gelişim eğitimlerin yanı sıra onları insan olma becerilerini artırma ve kendilerini geliştirmeleri için cesaretlendirir. Böylece TCI çalışanları kendi kariyerlerini en doğru şekilde planlama ve talep etme özgürlüğüne sahiptir.

 

 

TCI İnsan Kaynağı Politikası

 

TCI bünyesinde çalışan herkes öncelikle TCI kültürüne dair kurum içi eğitimler alır. Daha sonra oldukları pozisyonun gerekliliklerine göre çeşitli yetkinlik eğitimleri ile kariyerlerini planlama şansına sahiptir. Ayrıca TCI, çalışanlar arasındaki cinsiyet eşitliğine, farklı bakış açılarına, kültürel dengeye ve yeni mezun olan arkadaşlarımızın işgücüne katılımına önem vermektedir. Böylece TCI kendi uzmanlarını yetiştirme, iş dünyasına kazandırma ve kariyerlerini planlama konusunda hayatı destekleme rolüne sahiptir..

 

Performansın takdir edildiği ve ödüllendirildiği bir politika içerisinde özveri ile çalışan TCI ekibi yıllık gelirlerinin yanı sıra yıl ortasında ve sonunda performans değerlendirmesi ile farklı ek ücretlendirme ve kazançlar elde edebilirler.

 

TCI’da iki şekilde çalışma arkadaşımız olabilirsiniz;

 

  • İş ortağı olarak
  • TCI bünyesinde çalışarak

 

 

Yapacağınız başvurular, İnsan kaynakları başvuru veri tabanımızda saklı tutulacaktır. Özgeçmişiniz ve yetkinliklerinize uygun pozisyonlar oluşması halinde başvurunuz değerlendirilecek ve size ulaşılacaktır.

BAŞVURU FORMU